III spotkanie Rady SNE Św. Filipa

10 – 11 kwietnia 2010 odbyło się w Dębowcu III już spotkanie Rady Szkoły SNE Św. Filipa. Uczestniczyli w nim Pasterze i odpowiedzialni ze wspólnot tworzących tą szkołę: Ks. Jacek Ocieczek – dyrektor SNE, Joanna Dobrowolska – zastępca dyrektora, Sylwia i Wanda – ze wspólnot macierzystych w Mrągowie, Ks. Zbigniew ze Słowacji, Ks. Paweł i Ania z Krakowa, Ks. Krzysztof i Łukasz z Warszawy, Ks. Jacek G i Ilona z Rzeszowa ,a także Ks. Jan i Ks. Roman.

Głównym celem tego spotkania było ustalenie kryteriów wejścia w etap Misji Kościoła, który jest czwartym etapem formacji naszych wspólnot. Kryteria te zostały sformułowane i zostaną przekazane Pasterzom wszystkich wspólnot SNE Św. Filipa.

Poza tym poruszaliśmy różne sprawy związane z życiem naszych wspólnot i szukaliśmy rozwiązania bieżących problemów. Był to też czas wspólnej modlitwy, rozmów i po prostu bycia razem. Chwała Panu za ten czas, który mogliśmy wspólnie przeżyć i za jego owoce!