Pokursowo czyli po kursie NŻzB ;-)

Kurs Nowe Życie z Bogiem, w piątek tj. 11 XII zaczęło 42 osoby, a zakończyło ok. 30. Jak to już jest tradycją najwięcej osób przyszło poprzez osobiste zaproszenie kogoś kto już był na kursie i gorąco polecał. Miłym zaskoczeniem dla nas było, że drugą liczebnie grupę tworzyły osoby, które o kursie dowiedziały się z plakatu lub ulotki.

To zawsze niesamowite i budujące jest patrzeć jak przez te w sumie kilkanaście godzin wspólnie spędzonych widać, jak Bóg przemienia serca ludzi. Także to, że mógłby to zrobić bezpośrednio, a jednak chce się posługiwać ekipą-ludźmi i dzielić z nami tym zadaniem.
Bardzo dziękuję całej wspólnocie za dary duchowe (post, modlitwa, jałmużna), naprawdę to działa i za posługi bardziej fizyczne. Za ciasta, ciepłe posiłki na agapie (przy tej pogodzie tym bardziej), za liczny udział na Mszy Św. sobotniej. Bardzo to budujące było dla nas wszystkich.
Ekipa spisała się znakomicie, techniczni zapewnili spokojne głoszenie głoszącym, a głoszący głosi na chwałę Pana.
W tym samym czasie odbyły się też kursy w Olsztynie i Krakowie. Można powiedzieć że SNE św. Filipa przeprowadziła zmasowany atak 🙂
Myślmy już o następnych kursach. U nas będzie w Wielkim Poście. Warszawa też się szykuje w najbliższych miesiącach.
Arek