Spotkanie muzycznych

Spotkanie odbyło się w sobotę 21 stycznia i rozpoczęło się po godz. 10.00, a zakończyło ok. 14.00. W spotkaniu uczestniczyło 8 osób: Igor, Agata D., Anna G., Ewa L., Tomasz N., Agata R., Patryk oraz Monika W.

W tym czasie modliliśmy się wspólnie, pracowaliśmy nad naszą emisją głosu, współpracą w śpiewie zespołowym i praktycznymi aspektami śpiewania psalmu responsoryjnego podczas mszy. A także – co nie było planowane – porozmawialiśmy troszkę o teologii muzyki i podzieliliśmy się swoimi doświadczeniami dotyczącymi duchowych aspektów śpiewu, szczególnie, jak chodzi o sprzężenie pomiędzy kondycją duchową i wokalną.

Bardzo dziękuję wszystkim za to, że przybyli i okazali naprawdę wielką otwartość na wszystko, co się działo, pilnie pracowali i tworzyli dobrą atmosferę tego spotkania. Dziękuję Ani, która przyjechała wcześniej i włączyła grzejniki oraz służyła siostrom swoim transportem, a także była dobrym duszkiem drobniejszych spraw organizacyjnych. Dziękuję wszystkim, którzy przynieśli różne smakołyki umilające przerwy. Dziękuję wszystkim, którzy nie przyszli, ale byli z nami duchowo i wspierali nas modlitwą.
Jest taki plan, żeby podobne spotkania odbywały się co jakiś czas, zatem „wszystko, co najpiękniejsze, ciągle jest przed nami”;-)
 Agata