Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
5 + 6=

(1243)
(233) Jaga
2013-07-30 - 15:55

za pewnie małżeństwo, które cierpi z powodu śmierci swojego dzieciątka

(232) Jaga
2013-07-30 - 15:54

Proszę o modlitwę za mojego dziadzia św p. o dar nieba dla niego

w pewniej intencji, i o pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy

(231) M
2013-07-25 - 09:49

Proszę o modlitwę o pokój w sercu, o wyzbycie się lęku, o zaufanie Bogu, o błogosławieństwo Boże i dary Ducha SW. na kazdy dzień.

(230) Aneta
2013-07-24 - 17:20

> Proszę o modlitwę w intencji kochanki mojego męża aby Dobrotliwy i Miłosierny Bóg dał jej łaskę opamiętania aby odeszła od mojego męża i zostawiła go w spokoju. Niech zrozumie słowa przysięgi małżeńskiej " co Bóg złączył człowiek niech nie rozłącza" i żeby postanowiła żyć zgodnie z przykazaniami Bożymi. Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij.
>
> Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. Aby mój mąż dotrzymał danego słowa mi i naszym dzieciom i rozstał się ze swoją kochanką i przestał żyć w grzechu cudzołóstwa i pijaństwa oraz aby znowu byliśmy razem jako rodzina pełni miłości szczerości i zaufania. Aby nasza rodzina wypełniała wolę Bożą i podążała za jego głosem. Matko Boska módl się za nami. Jezu Ufam
>
Proszę o modlitwę za zdrowie moich przyjaciół Joanny i Karola, niech Bóg im dopomaga.Jezu ufam Tobie

(229) Dominika
2013-07-18 - 13:19

Serdecznie i pokornie proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty.Wystapił u niej nawrót nieuleczalnej choroby. Panie Jezu Ty wszystko możesz, proszę o uzdrowienie dla niej, aby mogła jeszcze wychować swoje dzieci.Jezu proszę nie opuszczaj jej w tej trudnej chwili.Bądź także z jej rodziną, która bardzo cierpi.Dziękuję Ci Jezu nasz Panie, Tobie ufam i wierzę że wysłuchasz tej prośby.

(228) J.M
2013-07-17 - 21:22

Panie Jezu, Matko Boza i swiety Jozefie pokornie prosze otoczcie opieka Ojca swietego Franciszka i wszystkich pielgrzymow udajacych sie do Brazylii na SDM. Prosze o swiatlo Ducha swietego i laske nawrocenia dzieci oraz Pawla.

(227) Karolina
2013-07-15 - 23:26

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!

Bardzo proszę o modlitwę w intencji trzeźwości dla mojego męża Krzysztofa i o uzdrowienie naszej rodziny. Dziękuję, Karolina

(226) Aneta
2013-07-11 - 22:15

Proszę o modlitwę i jednocześnie sama zanoszę modły do Miłosiernego Serca Jezusowego o łaskę odnowienia mojego małżeństwa, aby na nowo zagościła w nim miłość i wierność i zaufanie.Proszę aby dobrotliwy nasz Ojciec sprawił aby mój mąż przestał cudzołożyć oraz nadużywać alkoholu i aby postanowił więcej nie żyć w grzechu, oraz zrozumiał że najważniejsza jest Rodzina i sakrament małżeństwa, który zawarliśmy w obliczu Boga.Proszę też aby powrócił do domu. Aby Jezus miłosierny rozjaśnił mu umysł i sprawił, żeby mój mąż Adam zaczął kroczyć drogą wiary i miłości a w chwilach zwątpienia aby był mu drogowskazem i przewodnikiem w dalszym życiu. Proszę o łaskę błogosławieństwa u Miłosiernego Boga dla mojej rodziny aby zagościła w niej miłość, nadzieja i wiara. Matko Przenajświętsza módl się za nami. Jezu Ufam Tobie

(225) katarzyna
2013-07-04 - 14:06

proszę o modlitwę w intencji zdrowia taty i pracę dla mariana.

(224) weronika
2013-06-30 - 16:42

Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boga w życiu. Sama również polecam wszystkie wasze intencje Panu.