Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 9=

(1243)
(123) *
2012-12-23 - 16:55

Prosze o modlitwe o narodzenie sie Boga w sercu bliskiej mi osoby, prosze w roku wiary o mocną wiare dla tej osoby, o potrzebe serca z korzystania z sakramentu spowiedzi i laske uczestnictwa w eucharystii

(122) Maria
2012-12-20 - 22:40

Gorąco proszę o modlitwę nawrócenia i zdrowia Henryka- ateisty aby Dobry Pan Bóg ulitował się nad nim i okazał mu swoją łaskę nawrócenia . Jest bardzo chory proszę o modlitwę.
Z Panem Bogiem. Maria

(121) Maria Magdalena
2012-12-19 - 01:45

Maryjo Niepokalana, Mateczko Miłosierdzia, Mateczko Boża Nieustającej Pomocy zapros nas do Medugorje na rocznice i otocz prosze mnie i moja rodzine i wszystkich, którzy polecali się modlitwie i którym obiecałam modlitwe i tym, w ktorych jestem sercu, duszy, mysli, mowie, modlitwie, uczynkach i wszystkich postawionych na mojej drodze zycia w sposób fizyczny i duchowy, zwłaszcza, tych, ktorzy najbardziej potrzebują Towjej Matczynej pomocy-zdrowia duszy i ciała, daru nawrocenia i pracy, zywej wiary, podniesienia z upadków, jak: Agnieszki, Pawłowie, Ole, Anie, Marianny, Adamowie, Jadzie, Krystian, Wioletki, Ewunie, Basie, Krysie, Janinki, Marysie, Władyslaw, Piotrowie, Adamowie, Andrzeje, Rafałowie, Michałowie, Olimpia, Halinki, Bozenki, Ele, Ule, Małgosie, Marcinków, Arków, Jurków, Marzenki i czarnuleczki. Jezu ufam Tobie i badz wola Twoja Ojcze Kochany. Wszyscy święci wstawiajcie sie za nami, naszymi rodzinami i za całym światem. Dziękuje za wszystko dobro otrzymane z Bozej Ręki i za dar modlitwy oraz za wszystkie radości i smutki, za dar zycia. Kocham. Z pamiecią za wszystkich wspierajacych nas modlitwą. Bóg zapłać!


(120) Dariusz
2012-12-17 - 13:45

Proszę o modlitwę za rozpadające się małżeństwo sakramentalne.
O nawrócenie żony, o wzajemne okazywanie miłości małżonków.
Aby w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wspólnie jako małżeństwo wychwalali Łaskę i Miłosierdzie Pana Jezusa Chrystusa.
Amen

(119) Tomasz
2012-12-16 - 01:02

Dziękuje Ci Panie za wysłuchane modlitwy.

(118) dorota
2012-12-08 - 10:48

Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa doroty i krzysztofa, by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojego męża,aby porzucił kochankę i wrócił do domu. Aby mąż otworzył swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwolił Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla naszej córki i moich rodziców.

(117) Kamilla
2012-12-07 - 23:29

Szczęść Boże!!!

Na wstępie serdecznie pozdrawiam. Bardzo dziękuję za dotychczasowe modlitwy. Chciałabym prosić o modlitwę w intencji mojej cioci Ireny, która leży w bardzo ciężkim stanie w szpitalu, aby mogła przeżyć te święta i jeszcze wszystkie kolejne, by wróciła do zdrowia. Proszę o to by nie umarła, a cieszyła się kolejnymi latami swojego życia.

(116) Janusz
2012-12-06 - 21:59

Proszę o modlitwę w intencji wytrwania w postanowieniu wzięcia udziału w grudniowym Kursie Filipa.

(115) Jagoda
2012-12-05 - 13:59

Proszę o modlitwe w intencji mojego kierownictwa Duchowego o dary ducha Świętego dla Kierownika Duchowego Ks.Marcina o posłuszeństwo jemu i o dobre przygotowanie do sakramentu pierwszopiatkowej spowiedzi świetej i rozmowy pierwszopiatkowej która ma być w piatek o 17,30

(114) Ania
2012-12-05 - 11:00

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej ukochanej babci, pełnej energii i chęci do życia, u której wykryto szybko postępujący nowotwór, o cud uzdrowienia.