Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
7 + 8=

(1243)
(53) Anna
2012-08-18 - 01:37

B proszę o modlitwę w intencji, aby Dobry Bóg udzielił Łaski szczęścia Annie i Damianowi.

(52) tomasz
2012-08-17 - 22:23

O szczęśliwy poród dla Doroty

(51) Kasia
2012-08-16 - 01:45

Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny.Modle sie aby Pan Bog wyrwal mnie i moje coreczki z kregu przemocy psychicznej i awantur ze strony mojego meza, o Boza ingerencje i Jego wplyw na zmiane mojego meza.Modle sie o Boza ochrone i opieke dla mnie i 3 moich dzieci oraz madrosc wyborow.Prosze o pokoj, milosc i radosc w rodzinie.Modle sie takze o uzdrowienie wewnetrzne.

(50) Kasia
2012-08-16 - 01:44

Prosze o modlitwe w intencji mojego syna Konrada o uzdrowienie wewnetrzne, uwolnienie od zlych, nieczystych sklonnosci, nawrocenie do Boga i madrosc w podejmowaniu decyzji.Modle sie takze o odbudowanie mojej relacji z synem.

(49) Roswitha Leese
2012-08-14 - 01:36

Liebe Maria und lieber Gott,
bitte sorge dafür das Aleksander kommt und wir glücklich weren.
Mach bitte Mutter wieder gesund. Danke Amen

(48) Człowiek
2012-08-13 - 15:49

Droga Wspólnoto!
Piszę do Was z wielką prośbą o modlitwę:
Od ponad roku modlę się za osobę, która straszliwie cierpi, naprawdę potwornie: duchowo, psychicznie,fizycznie.. cierpienie to trwa praktycznie przez całe jej życie, w ciągu prawie całego sowjego zycia była bestialsko krzywdzona( nie mogę napisać na czym polegało to krzywdzenie ani zdradzić imienia tej osoby gdyż obiecałam zostawić to dla siebie jednak Bóg dobrze wie kim jest, czego potrzebuje ta osoba) ja tylko wiem że potrzebuje ona ogromnej siły modlitwy całego KOścioła dlatego też piszę nie tylko do Was ale do ogromnej liczby ludzi w różnych wspólnotach, ruchach, grupach, zgromadzeniach itd... bardzo Was prosze o codzienną modlitwę za tą osobę, ta modlitwa jest jej niezbędnie potrzebna do życia( jestem o tym przekonana gdyby tak nie było nie "zawracałbym głowy" rzeszy wspólnot nie tylko polskich). Na pewno jest Wam znana historia św. Piotra, który będąc w więzieniu był wspomagany przez całą wspólnotę Kościoła modlitwą i został uwolniony przez Anioła Bożego... tak samo ta osoba potrzebuje modlitwy..może nawet bardziej..nie mi to oceniać czy bardziej..
w każdym razie strasznie Was proszę: módlcie się za nia codziennie( nie koniecznie tylko poprzez odmaiwanie różnych modlitw ale też poprzez ofiarowywanie różnych swoich trudności za tę osobę to przeciez też modlitwa)
z góry dziękuję
Jadzia
ps. mam nadzieje że ta wiadomość dotrze do wielu...

(47) ZDZISŁAW
2012-08-12 - 21:25

PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI MOJEJ RODZINY,A SZCZEGÓLNIE W INTENCJI NASZEGO SYNA MICHAŁA.

(46) Beatka
2012-08-08 - 23:43

Proszę o modlitwę za duszami w czyśćcu cierpiącymi.

(45) Beata
2012-08-08 - 21:24


Proszę o modlitwę w intencji Grzegorza aby spotkał w swoim życiu żywego Jezusa, odczuł Jego miłość i moc!
Bóg zapłać.
Beata
(44) Agnieszka
2012-08-08 - 15:21

Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa (Agnieszka i Tomek). Abyśmy znów razem zamieszkali i stworzyli rodzinę, aby w nasze relacje oparte były na prawdzie, przebaczeniu i zaufaniu. By nasze małżeństwo stało się Bogiem mocne. O dary Ducha Świętego, o zdrowie duszy i ciała dla męża. Maryjo Matko Pięknej Miłości-wstawiaj się za naszym małżeństwem.