Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
2 + 7=

(1243)
(1113) Michał C
2021-05-27 - 17:38

Jezu Dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was, dlatego ośmielam się przeprosić za wszystkie swoje grzechy zwłaszcza te które powodują dalsze prośby. Ośmielam się też dziękować za życie, za to że jestem za wszystkie łaski i za to że jesteście. Ośmielam się też prosić o łaskę przedstawienia mi wszystkich moich przodków aż do pierwszych rodziców, rodzica i możliwie wyczerpujących informacji o nich, na ich temat, proszę aby wszystko to było możliwie szczere, prawdziwe, autentyczne i zrozumiałe dla mnie i w języku polskim. Aby zrozumieć siebie i swoje pochodzenie. Ośmielam się też prosić o łaskę jak najprędszego odzyskania wszystkich, wszędzie zgubionych przeze mnie rzeczy i zawieruszonych(także w moim domu i posesji), tych które nie zostały przywłaszczone przez nikogo. Aby móc się z nich cieszyć i mądrze korzystać. Proszę też o łaski nawrócenia, wiary i inne słuszne łaski dla wszystkich trzech wymienionych osób(babci Pelagii C, mamy Doroty C. cioci Marii C) .Aby zaczęły się modlić, wierzyć i wykazywały się zrozumieniem dla mnie i moich rad. Proszę też o łaski dla mnie dotyczące przypomnienia, uświadomienia sobie wszystkich grzechów i wydobycia ich z siebie a także dobrej spowiedzi. Abym stał się czystym i godnym. Ośmielam się prosić o wysłuchanie i jak najlepszą, najprędszą interwencje w tych sprawach Anioła Stróża, Aniołów, Matkę Najświętszą i Dobrego Jezusa.(1112) Michał C
2021-05-26 - 20:58

Jezu Dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i grzeszność a także dziękować za to, że jestem, żyję, za łaski, słuchanie mnie i za to, że jesteście przede wszystkim. Proszę o odpuszczenie, przebaczenie i zapomnienie grzechów dziadka Władysława C oraz wujów Kazimierza C, Romana C aby jak najprędzej doznali pociechy i dostąpili zaszczytu, łaski oglądania Bożej światłości, Boga a także komunikowania się z nim, obcowania, przebywania. Proszę o łaski niezbędne mi(Michałowi C) w uczeniu się i pracy zarówno tej domowej jak i zawodowej. Abym się rozwijał i wykonywał je wzorowo.
Ośmielam się też prosić o łaski nawrócenia i wiary i wszelkie inne słuszne łaski dla mojej mamy Doroty C, cioci Marii C, babci Pelagii C. Aby zaczęły się modlić, wierzyć i wykazywały się zrozumieniem dla mnie i moich rad. Wysłuchajcie i jak najlepiej i najprędzej się tym zajmijcie proszę Was o to o Aniołowie Stróże, Aniołowie, Matko Najświętsza, Dobry Jezu.

(1111) Michał C
2021-05-25 - 18:28

Jezu dobry, Matko Najświętsza wierzę w Was ,Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was, św.Maksymilianie Kolbe więrzę w Ciebie, dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy ,zwłaszcza za nierozpoznanie i nietaktowne zachowanie się wobec Matki Najświętszej. Dziękuje za życie, za to, że jestem, za łaski i za to, że jesteście. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o przebaczenie i zapomnienie tych grzechów tego nierozpoznania i nietaktu, a także prosić mojego Anioła Stróża i św.Maksymiliana Kolbego o to by przepraszali Matkę Najświętszą z tego powodu w moim imieniu (Michała C)oraz prosili o przebaczenie i zapomnienie tego oraz o łaski które sprawią, że to się nigdy więcej nie powtórzy a także dziękowali za słuchanie mnie i za łaski. Abym wiedział kiedy i ile czasu się modlić . Aby relacja między mną a niebem stawała się coraz lepsza abym otrzymywał coraz więcej łask i abyśmy lepiej, coraz bardziej prawdziwie ,czytelniej, wyraźnie otwarcie, i szczerze się komunikowali. Proszę też o łaski nawrócenia i wiary i inne słuszne łaski dla mamy Doroty C, cioci Marii C, babci Pelagii C. Aby wierzyły, modliły się, były świadome grzechu, rozumiały mnie, rozumiały mnie i słuchały. Proszę też o łaski przypomnienia, uświadomienia sobie wszystkich, absolutnie wszystkich swoich grzechów abym je wszystkie z siebie wydobył i wszystkie je dobrze wyznał na spowiedzi. O raczcie wysłuchać Aniołowie, Aniele Stróżu, Matko Najświętsza, dobry Jezu.

(1110) Alicja
2021-05-24 - 13:00

O nawrócenie mojego męża i jego kochanki, o uwolnienie ich z więzów grzechu, o uratowanie naszego małżeństwa od rozpadu, o uzdrowienie zranień , o napełnienie jego serca miłością do mnie i naszej rodziny, o wzbudzenie w jego sercu pragnienia budowania wierności małżeńskiej. O nawrócenie, uzdrowienie duszy i ciała dla moich dzieci.

(1109) Michał C
2021-05-23 - 19:24

Jezu dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za moje grzechy(Michała C,31 lat) zwłaszcza za grzechy, głupstwa które spowodowały dalsze prośby. Dziękuję też za to, że żyję, jestem, za wszelkie łaski i za to że jesteście Aniele Stróżu, Aniołowie, Matko Najświętsza i dobry Jezu. Proszę o przebaczenie ,odpuszczenie i zapomnienie tych grzechów. Proszę o to aby moja mama Dorota C, ofiarowała mi swobodę w życiu, zarządzaniu sobą, swoimi finansami, aby nie kontrolowała mi życia, kont bankowych, wydatków, aby przestała się zajmować i interesować moim życiem, abym nie musiał się tłumaczyć ze swoich wyjść i powrotów do domu i innych spraw. Aby uzyskać pełną swobodę i wolność osobistą. Ta sama prośba dotyczy mojej cioci Marii C i babci Pelagii C aby zapomniały też te moje winy, grzechy głupstwa aby całkowicie przestały się mną interesować, wszystkie trzy wymienione wcześniej osoby. Proszę też o łaski nawrócenia, wiary i inne słuszne łaski dla wszystkich trzech wymienionych osób(babci Pelagii C, mamy Doroty C, cioci Marii C) Proszę też o łaski dla mnie dotyczące przypomnienia, uświadomienia sobie wszystkich grzechów i wydobycia ich z siebie a także dobrej spowiedzi. .Ośmielam się prosić o wysłuchanie i jak najprędszą interwencje Anioła Stróża, Aniołów, Matkę Najświętszą i Dobrego Jezusa

(1108) Sylwia
2021-05-21 - 22:41

Proszę o modlitwę we wszystkich Bogu wiadomych intencjach,o cud nieskonczonego milosierdzia Bozego. Proszę o wszystkie dary,owoce i charyzmaty, o całą moc Ducha Świętego, we mnie, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.Proszę we wszystkich moich intencjach o cala nieskonczona łaskę i miłość Boza.Proszę aby Bóg przyspieszył łask o które proszę i doprowadził je do końca.Proszę, we wszystkich moich intencjach o skuteczne błogosławieństwo Boga miłosiernego, żywego i wszechmogacego. Proszę o modlitwę dziękczynienia i uwielbienia.
Z modlitwa,Bóg zapłać Sylwia Wójtowicz.

(1107) Michał C
2021-05-20 - 16:03

Jezu Dobry,Matko Najświętsza,Aniele Stróżu,Aniołowie wierzę w Was,dlatego ośmielam się przeprosić za wszystkie swoje grzechy zwłaszcza te które powodują dalsze prośby. Ośmielam się też prosić o łaske przedstawienia mi wszystkich moich przodków aż do pierwszych rodziców/rodzica i możliwie wyczerpujących informacji o nich/ na ich temat.Aby zrozumieć siebie i swoje pochodzenie.Ośmielam się też prosić o łaske odzyskania wszystkich zgubionych przeze mnie rzeczy tych które nie zostały przywłaszczone przez nikogo.Aby pojawiły się najlepiej w moim pokoju móc z nich mądrze korzystać.Ośmielam się prosić o wysłuchanie i jak najprędszą interwencje Anioła Stróża,Aniołów,Matke Najświętszą i Dobrego Jezusa.

(1106) Michał C
2021-05-19 - 22:29

Dobry Jezu,Matko Najświętsza wierzę w Was Aniele Stróżu, Aniołowie więrze w Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i mojej rodziny. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o odpuszczenie przebaczenie i zapomnienie tych grzechów, a także prosić o otrzymanie jak najprędzej łaski jak najlepszego, jasnego, czytelnego i rozpoznawalnego komunikatu kim mam zostać,gdzie się udać,z kim rozmawiać,do kogo się zgłosić,w jakich terminach i aby rodzina dowiedziała się w swoim czasie o mojej przyszłej roli i zaakceptowała to z życzliwością i wszyscy ludzie których po drodze napotkam też aby byli łagodni i życzliwi dla mnie. Aby do czasu rozwiązania sprawy panował wokół mnie spokój i wyrozumiałość ludzi.Proszę też o wiele innych łask Bożych dla siebie i dla rodziny zwłaszcza nawrócenia dla rodziny. Dobry Jezu,Matko Najświętsza,Aniele Stróżu ,Aniołowie proszę wysłuchajcie i jak najlepiej oraz jak najprędzej się powyższą intencją zajmijcie. Błagam o to i proszę!

(1105) Michał C
2021-05-17 - 14:50

Dobry Jezu,Matko Najświętsza wierzę w Was Aniele Stróżu, Aniołowie więrze w Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i mojej rodziny. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o odpuszczenie przebaczenie i zapomnienie tych grzechów, a także prosić o otrzymanie jak najprędzej łaski jak najlepszego, jasnego, czytelnego i rozpoznawalnego komunikatu kim mam zostać,gdzie się udać,z kim rozmawiać,do kogo się zgłosić,w jakich terminach i aby rodzina dowiedziała się w swoim czasie o mojej przyszłej roli i zaakceptowała to z życzliwością i wszyscy ludzie których po drodze napotkam też aby byli łagodni i życzliwi dla mnie. Aby do czasu rozwiązania sprawy panował wokół mnie spokój i wyrozumiałość ludzi.Proszę też o wiele innych łask Bożych dla siebie i dla rodziny zwłaszcza nawrócenia dla rodziny. Dobry Jezu,Matko Najświętsza,Aniele Stróżu ,Aniołowie proszę wysłuchajcie i jak najlepiej oraz jak najprędzej się powyższą intencją zajmijcie. Błagam o to i proszę!

(1104) Patrycja
2021-05-14 - 11:58

Proszę o modlitwę za mnie bym podjęła dobrą decyzję i nigdy jej nie żałowała, żeby to wszystko skończyło się szczęśliwie.