Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 4=

(1188)
(768) slawomir prucnal
2018-03-20 - 23:35

nazywam się sławomir Prucnal od dwóch lat pomagam kobietą samotnym matką ,kobietą który chcieli zrobić aborcję a udało się uratować dzieci od aborcji ,kobiety który zostali zgwałcony przez ojca ,dziewczyny który poszli nierząd a tej chwili staram się z wolą Bożą uratować i zaprowadzić ich do Boga ,tej chwili nie daję rady jestem za bardzo za zatokowany przez ludzi sponsorze co pomagali odeszli dużo jest zamętu koło mojej osoby jest jedna pani ze chcę wszystko zniszczeć robi zamęt pomiędzy ludźmi jestem zmęczony proszę o modlitwę pomóżcie mi Modlitwie Bóg Zapłać

(767) Magda
2018-03-16 - 17:11

Proszę o modlitwę w mojej intencji - o rozeznanie drogi zawodowej zgodnie z wolą Bożą, o Boże światło o błogosławieństwo w podejmowaniu decyzji oraz o łaskę zdrowia, bym mogła wywiązywać się ze swoich obowiązków nie tylko zawodowych. Bóg zapłać.

(766) Magda
2018-03-16 - 17:06

Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa - o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, zgodnie z wolą Bożą i o łaskę dojrzałego ojcostwa, w intencji jego żony - o szczęśliwy poród oraz za ich córkę - o łaskę dojrzałego emocjonalnie przyjęcia siostry, która przyjdzie na świat. Bóg zapłać.

(765) Grażyna
2018-03-16 - 08:21

W intencji Pani, która w niedzielę miała wylew i jej stan ciągle się pogarsza. Za nią i za całą rodzinę, która towarzyszy jej w odchodzeniu.

(764) Grażyna
2018-03-16 - 08:18

Proszę o modlitwę w intencji Alicji i Andrzeja, o uzdrowienie relacji w ich małżeństwie, wzajemną miłość i szacunek. Matka Boża Saletyńska miej w opiece Twoje dzieci Alicję i Andrzeja.

(763) Małgorzata
2018-03-15 - 22:06

Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i błogosławieństwo boże w całej rodzinie oraz zdrowie, aby były dobre

(762) Ewa
2018-03-14 - 15:26

O ułożenie życia

(761) Ala
2018-03-11 - 19:27

O Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań aby Bóg zachował je w opiece i potraktował jak swoje, o bezpieczeństwo, o utrzymanie się w pracy i wyrozumiałość współpracownic i szefowej, o trwałe uzdrowienie na sercu, tarczycy, macicy, duszy, o wyrzucenie do końca wypartych wspomnień, o ucharyzmatycznienie wspólnoty, o rozbudzenie charyzmatów dla mnie w tym i tych nadzwyczajnych, o motywację i motywatorów oraz cel do ładnego ubierania się i malowania, za sąsiadkę w jej trudnych intencjach sądowych o szczęśliwe rozwiązanie jej spraw.

(760) A
2018-03-09 - 13:31

Proszę Cię Jezu za Tadeusza uzdrów Go z wady jaką posiada i żeby mógł posiadać dzieci w przyszłośći - okaż Mu potężną moc twej Miłości .

- za Siebie o radość serca i pokój serca i o UFNOŚĆ TOBIE JEZU taką na maksa , CHCĘ CI UFAĆ .

- o zdrowie dla Siebie , o uzdrowienie Kręgosłupa i dolegliwośći .

- za dusze w czyśccu cierpiące, za wszytkie Osoby co są z dala od Ciebie przyciągnij Ich do Siebie

(759) Rena
2018-03-09 - 00:18

O uzdrowienie :
- z cukrzycy
- z uzależnienia od jedzenia
- relacji w rodzinie
-powrót do Boga synów :Pawła i Tomasza
- o błogosławieństwo finansowe
-zmianę zachowania męża
-za córkę Kasię o dobry wybór drogi życiowej i 100% zdanie matury
-za córkę Victorię i dary Ducha św dla niej
-o wiarę dla całej rodziny i błogosławieństwo Boże
-o rozeznanie w sprawie pracy dla mnie
- o mądra decyzję w sprawie remontu domu i leczenia moich zębów