Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
4 + 9=

(1243)
(633) Magdalena
2017-07-05 - 13:41

Proszę o modlitwę w intencji otwarcia serca mojego i Roberta na wzajemną miłość. Boże drogi jeśli jest wola Twoja daj nam szczęśliwy związek małżeński. Błagam o pokój i uwolnienie od tego co złe i nas rozdziela, przemień nasze serca i otwórz nas na Twoją miłość.

(632) krystyna
2017-06-28 - 14:08

Szczesc Boze, prosze o modlitwe za mnie o uwolnienie i uleczenie z depresji na ktora cierpie od wielu lat i bardzo wyniszcza mi organizm, teraz choroba sie bardzo nasilila, Jezu Ufam Tobie, Bog zaplac z calego serca z Panem Bogiem Krystyna

(631) Ewa
2017-06-27 - 14:18

Proszę o dobre relacje z synem Boguszem i o łaski potrzebne jego rodzicom i rodzeństwu.

(630) katarzyna
2017-06-14 - 18:12

Proszę o modlitwę w intencji powrotu Mateusza, jego nawrócenia i Boskiej opieki nad odbudową naszej relacji

(629) Katarzyna
2017-06-14 - 16:44

Proszę za
1) Marka o nawrócenie dla Niego o przemiane Jego życia i myslenia .
2)za Siebie o nawrócenie i światło Ducha Swiętego co mam robić w Zyciu, o pokój serca,o wytrwałosc i siły w codzienosci.
3)za Stanisława o zdrowie, i jesli Panie Jezu jest twoją Wola żeby był mężem mym to złacz nasze drogi na nowo.

(628) sabina
2017-06-11 - 02:34

o uwolnienie od złego ducha w rodzinie Sabiny i Stanisława i ich 10-orga dzieci tj-Mateusza,Dawida,Joanny,Adama,Michała,Pawła,Bernadetty,Anieli,Rozalii i Franusia.

(627) Anna
2017-06-06 - 12:30

Proszę o modlitwę w intencji:
1) Zbigniewa (poważne "przejścia" kardiologiczne, przebyta operacja i oczekiwanie na wyniki badań pobranych wycinków) i Jego Żony,
2) Moniki (o pokój serca) i Jej Męża (o umocnienie ich miłości, wzajemnego zrozumienia)
3) Pawła (który nagle dowiedział się o problemach zdrowotnych) i Jego Żony - w trudnym dla nich także z innych względów czasie,
4) Kasi, o potrzebne łaski i uzdrowienie relacji z przyszłym członkiem Rodziny,
5) o życie wieczne dla śp. Heleny,
6) o łaskę żywej wiary dla Andrzeja i Jego Rodziny.
Bóg zapłać!
Panu Bogu niech będą dzięki za wszystkie wysłuchane modlitwy!

(626) Marta
2017-05-24 - 19:03

Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.


(625) Małgorzata
2017-05-23 - 12:32

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego syna Jakuba.

(624) małgosia
2017-05-21 - 21:53

Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca (chociaż nie wiem czy wypada prosić o tego typu modlitwę).
Proszę o modlitwę aby szybko minął mój żal po ostatnich niemiłych wydarzeniach z kolegą MM z pracy, który mnie okłamywał i zdradził. Dziękuję Panie Boże za wskazanie drogi, otwarcie oczu na jego zdradę oraz rozwiązanie niezgodnej z Twoją wolą znajomości. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Wierzę Tobie Jezu prowadź mnie właściwą drogą. Matko Najświętsza dziękuję za ochronę. Bóg zapłać Małgosia