Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 9=

(1188)
(358) Tomek
2014-10-06 - 11:51

Proszę o modlitwę w intencji dobrego zrozumienia Woli Bożej oraz znalezienia pracy.

(357) ;;
2014-10-04 - 12:29

Moja znajoma Ala ma guza w mózgu, jest w szpitalu, potrzebna jest pilnie modlitwa.

(356) Wiesia
2014-09-30 - 00:01

Tydzien temu wykryto u mnie raka piersi. Blagam o modlitwe, zeby Bog jeszcze mi pozwolil wychowac moich malych synkow i podarowal mi jeszcze pare lat zycia. Mam dopiero czterdziesci lat. Modlcie sie za mnie i moja rodzine.
Wieslawa

(355) justyna
2014-09-24 - 23:34

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego zranionego serca.

(354) Katarzyna
2014-09-16 - 16:28

Serdecznie proszę o modlitwę o uwolnienie mojej rodziny od wszelkiego zła, o uzdrowienie naszych ciał i duszy, o zgodę i szacunek. Aby Bóg uleczył nasze serca i dusze ze zranień oraz zniewoleń. Żeby zachował w dobrym zdrowiu mnie, moją córkę, mamę, tatę i Ryszarda. Aby sprawił żeby Maja była mądrą i dobrą dziewczynką, żeby jej życie było zgodne z Bogiem, żeby poprawiła swoje zachowanie, żeby dobrze i chętnie się uczyła, żeby umiała żyć wśród innych ludzi, żeby znalazła przyjaźń i miłość, żeby była mi bliska całe życie.

(353) Katarzyna
2014-09-11 - 17:44

Serdecznie proszę o modlitwę aby Bóg oddalił od mojej rodziny wszystko co złe i zachował nas w dobrym zdrowiu, w miłości, w zgodzie i szacunku. Proszę o modlitwę w intencji przemiany mojego życia rodzinnego na lepsze, o stabilizację i spokój ducha, o uzdrowienie relacji z Ryszardem i mamą, nawrócenie Ryszarda oraz wyrwanie raz na zawsze mojego taty z nałogu alkoholowego. Aby nasze relacje były dobre, życzliwe, aby nasza rodzina była stabilna, zgodna, kochająca się, bezpieczna, wesoła i aby zamieszkał w niej Pan Jezus.

(352) Katarzyna
2014-09-11 - 17:43

Serdecznie proszę o modlitwę żeby Bóg postawił na mojej drodze człowieka, który mnie pokocha i którego ja pokocham, który będzie opiekuńczy, wierny, uczciwy, na którego będę mogła liczyć w każdej sytuacji i który będzie mnie szanował oraz z którym będę mogła zbudować przyszłość na Bożym fundamencie. Aby Bóg dał mi siłę, żebym była w stanie przezwyciężyć uczucie samotności i zaufać Mu bezgranicznie. Aby obdarzył mnie pokojem serca. Gorąco proszę o modlitwę za łaskę miłości i przyjaźni dla mnie. Proszę również o modlitwę za pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji w pracy, aby ułożyła się po mojej myśli, żeby nikt nie przeniósł mnie w inne miejsce.

(351) Damian
2014-09-11 - 00:10

Damian Proszę o Modlitwę za mnie,abym Chodził systematycznie i Bez problemów codzienie do szkoły policealnej do Medyka w koninie na kierunku Technik Masazysta,Abym się uczył systematycznie,Abym miał Dobre oceny,Abym spotkał w Szkole Policealnej w Mdyku w konine na moim Kierunku Technik Maszazysta lub Na innym Kierunku albo w szkole Dobrom i idealną dla mnie Dziewczynę ( Kobiętą) Która Będzie moja przyszłom żoną,Abym Był zawszę wyspany do szkoły,Abym wstawał Bez problemów.

Bóg zapłać.
Z Góry dziękuje.


(350) Grazyna
2014-09-07 - 01:57

Goraco prosze o modlitwe wstawiennicza w moich intencjach
- o otrzymanie dofinansowania do emerytury (gwarantowanej częsci) gdyz to umozliwi mi przezycie i osiedlenie sie w Anglii oraz pomoc bezrobotnej córce.
- o nawrócenie corki,
- o zdrowie dla mnie i dla córki
Bóg zaplac za modlitwę

(349) Magdalena
2014-09-06 - 00:00

O łaskę zdrowia dla Malwiny i Dominiki, również emocjonalnego.