Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
2 + 3=

(1243)
(383) maja
2014-11-28 - 12:59

Dziękuje Panu Bogu i Maryi za dotychczasowe łaski. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego i M. uwolnienia od działana złego ducha w naszym zyciu, który pustoszy nas i powoduje stany depresyjne a także w intencji pokoju i czystego serca i myśli, usunięcia przeszkód, które uniemożliwiają nam stworzenie trwałej relacji z mężczyzną i zawarcie małżeństwa.

(382) Ola
2014-11-26 - 18:53

Proszę o uwolnienie Michała od zauroczenia Moniką oraz o odbudowanie z Bożą pomocą jego małżeństwa z Karoliną, a także o odbudowanie małżeństwa Kasi z Rafałem. Proszę również o nawrócenie Kasi, Rafała, Michała i Karoliny. Proszę o pokój, mądrość Bożą oraz radość dla Michała z powodu powrotu do żony- Karoliny.

Proszę o to aby małżeństwo Adriana z Kasią zostało odbudowane Bożą miłością. Niech dobry Bóg sprawi, że będą żyć w zgodzie i zrozumieniu z Kasi mamusią. Proszę też, o uleczenie ich 2 letniej córeczki Julki z prawie całkowitego braku odporności. Maryjo przyjdź z pomocą do tej rodziny, otocz ich Swoją opieką, wypraszaj potrzebne łaski.

Proszę o uleczenie mojej wnuczki Natalii z włókniaków nóg i neurofibromatozy oraz o jej nawrócenie


(381) Magdalena
2014-11-25 - 23:34

Dziękuję Panu Bogu za opiekę nad Agnieszką i jej rodziną.
Proszę o modlitwę za jej ciężko chorym synkiem i o uzdrowienie z guza dla niej. Proszę o siły dla jej rodziny w przyjmowaniu woli Bożej.

(380) marta
2014-11-24 - 12:39

Proszę o modlitwę za Męża, by potrafił przezwyciężyć mobbing przełożonego w pracy. Proszę o dar mądrości i siły dla niego, by umiał poradzić sobie z tą sytuacją. Bardzo się o niego boję. Błagam o modlitwę

(379) Krzysztof
2014-11-23 - 21:26

Nasza córka Ala w piątek 28-go listopada ma zaplanowaną operację usunięcia guza mózgu w Warszawie. Od środy będzie przygotowywana do tego zbiegu.
Bardzo prosimy o modlitwę o szczęśliwy jej przebieg i całkowite wyleczenie z tego nowotwora, a dla najbliższych o umocnienie w przyjęciu woli Pana.
Krzysztof i Halina

(378) JOLANTA
2014-11-20 - 23:38

PROSZE O MODLITWE W INTENCJI SYNA PAWLA O UWOLNIENIE Z NALOGU ALKOHOLIZMU O PRZEMIANE JEGO ZYCIA ABY UZNAL ZE DROGI KTORYMI KROCZY SA ZLE I O DAR SZCZEREJ SPOWIEDZI DLA PAWLA.

(377) Darek
2014-11-19 - 01:52

Proszę o modlitwę w intencji uratowania po raz trzeci od rozwodu mojego małżeństwa. Dwa razy Łaska Boża w przeciwny sposób uratowała nas od tego nieszczęścia, jednak żona podejmuje ponownie decyzje o rozwodzie. Polecam gorąco Bogu moją poranioną żonę i proszę, aby przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Jezus wlał w jej serce prawdziwą Miłość, ktorej tak poszukuje. Modlę się również o jej nawrócenie, aby odkryła iż Jezus jest jedynym Zbawicielem. Proszę też o modlitwę w intencji naszych synów, którzy są świadkami upadku naszej rodziny. Oby Bóg Wszechmogący miał ich w swojej opiece i uchronił ich od skutków grzechów rodziców. Na koniec proszę gorąco o modlitwę za mnie, abym podołał temu zadaniu, jakie Bóg przygotował mi w moim życiu.
Darek

(376) Dariusz
2014-11-17 - 03:59

Dziękuje za otrzymaną pomoc. Proszę o moje uwolnienie i uzdrowienie. Abym tym razem bezpiecznie dotarł na umówione spotkanie z ks. egzorcystą. Proszę też abym nie ulegał zniechęceniu, lenistwu o jasność umysłu i błogosławieństwo.
Odnowienie przyjaźni z Martyną.


(375) Goska
2014-11-13 - 13:39

Posze o modlitwe za Magde -jest ona teraz w stanie błogosławionym, ale jej ciąża jest mocno zagrożona.
Prośmy o szczęśliwe utrzymanie tej ciąży i zdrowie dla matki i dziecka.

(374) Marzena
2014-11-10 - 18:20

proszę o modlitwe o uzdrowienie relacji z moim ukochanym Danielem, żeby Nasza miłośc przetrwała te problemy które Nas ostatnio spotkaly i kryzys, proszę o zdrowie dla niego, żeby umiał sobie z tymi problemami poradzic, pogubiliśmy sie obydwoje ale się kochamy, problemy zaczęły Nas pogrązać i oddalać,Boże pomóż Nam wszystko wyprostować, prosze o dar szczerej rozmowy