Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
9 + 1=

(1260)
(400) Ania
2015-01-13 - 11:22

Proszę o modlitwę w intencji Kasi, jej męża alkoholika, ich rodziny i osób związanych z trudną sytuacją - o światło Ducha Świętego, o uzdrowienie tego, co wydaje się do uzdrowienia ciężkie.

(399) Marta
2015-01-07 - 17:20

Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie dla mnie z choroby psychicznej, aby zaczęły ustepować konkretne objawy tej choroby. Proszę Cię abym potrafiła cieszyć się życiem i każdym darem, który otrzymuje od Boga. Proszę aby zły duch nie odbierał mi radości w korzystaniu z tych darów, które otrzymuje od Boga. Jezu proszę Cię naucz mnie rozpoznawać, które myśli są od Ciebie a które od złego ducha.

(398) Tomasz
2015-01-06 - 13:47

Prosimy i intencje w modlitwie za wszystkie osoby walczące z problemem alkoholizmu.

(397) Anna
2014-12-30 - 22:52

Prosze o modlitwy w intencji syna buddysty o nawrocenie oraz o poglebienie wiary u jego brata. Rowniez o ich szczescie I pomyslnosc zyciowa, dobra prace i kochjaca rodzine

Z serca Bog zaplac

Stroskana matka

(396) Grazyna
2014-12-29 - 02:02

Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej apelacji o dofinansowanie mojej emerytury,która odbędzie się 7 stycznia 2015 r.
Ta apelacja przesądzi nie tylko o dofinansowaniu ale także o moim losie w UK (bo niestety zdrowie nie pozwala mi pracować do śmierci jak tego
wymagają tutaj od cudzoziemców) oraz o losie mojej bezrobotnej w Polsce córki ,która wtedy mogłaby przyjechać do mnie i znależć tu pracę.
Bóg zapłać za modlitwę.

(395) Krzysztof
2014-12-28 - 03:18

Proszę o modlitwę o szczególne przestrzeganie I przykazania w mojej rodzinie którą założę oraz o oczyszczenie moich myśli i intencji.

(394) Rafał Zamorowski
2014-12-26 - 00:23

Proszę w intencji o przylgnięcie do Pana Jezusa I wytrwanie w przylgnięciu, o prowadzenie i łaskę wiary

(393) Kamilla
2014-12-17 - 22:05

Szczęść Boże!
Ostatnio moja siostra wykryła u siebie guzka w piersi. Teraz czeka na szereg badań, aby stwierdzić jednoznacznie, co to jest takiego. Dlatego proszę o modlitwę w jej intencji, aby nic złego-złośliwego jej nie wyszło.


(392) marysia
2014-12-16 - 23:19

BŁAGAM WSZYSTKICH LUDZI DOBREGO SERCA: wspomnijcie choć chwilkę o moim bracie w Waszych modlitwach do Krwi i Ran Chrystusa. BŁAGAM O MODLITWĘ ZA MOJEGO BRATA ... Jest on zniewolony przez szatana i jego dusza znajduje się w coraz większym niebezpieczeństwie. Już coraz bardziej sięga dna do którego złe duchy go prowadzą a do egzorcysty nie można go namówić (może ktoś z Was zna egzorcystę który zechciałby odmówić modlitwę egzorcyzmową na odległość za mojego brata i pomoże mi). PRZEZ KREW I RANY JEZUSA CHRYSTUSA MOŻEMY OCALIĆ DUSZĘ MOJEGO BRATA. BŁAGAM WAS PRZYJACIELE CHRYSTUSA: POMÓŻCIE MI RATOWAĆ MOJEGO BRATA i MÓDLCIE SIĘ ZA NIEGO. Pewnego dnia Bóg Wam wynagrodzi wszystko co zrobiliście dla mojego brata. Jeśli ktoś może proszę przyjmować Komunię Świętą w intencji mojego brata i ofiarować w duszy tą Mszę za niego. Jeśli ktoś może proszę uczynić w duchu prośbę do Jezusa by przyjął wszystkie cierpienia, niepowodzenia, oschłości duszy, wszystkie przykrości, codzienne 'krzyże' w intencji mojego brata: o jego duchowy ratunek i na zadośćuczynienie za jego grzechy. Jeśli ktoś pości za dusze innych ludzi proszę w swoich postach wspomnieć o duszy mojego brata, bowiem niektóre złe duchy można wyrzucić tylko przez post. Jeśli ktoś może proszę prosić o pomoc Matkę Bożą dla mojego brata w swoich modlitwach kierowanych do Niej. Wiem że mój brat nie jest Waszym 'rodzonym' bratem ale jest Synem Maryi a Maryja chce by Wszystkie Jej Dzieci zostały zbawione (jak mówiła w Swoich orędziach), dlatego proszę o pomóc dla mojego brata a tym samym o uratowanie Jej dziecka - mojego brata. BŁAGAM WAS O RATUNEK DUSZY MOJEGO BRATA - JA SAMA JUŻ NIE DAJE RADY - MOŻE TRZEBA WALCZYĆ O DUSZE MOJEGO BRATA ZBIOROWO, NIE W POJEDYNKĘ - NIE WIEM - DLATEGO PROSZĘ O MODLITWĘ KAŻDEGO Z WAS. I chcę Wam już teraz podziękować za to co uczyniliście dla mojego brata. Niech Jezus i Maryja oddadzą Wam mój dług. Szczęść Boże Wam Wszystkim Ludzie Dobrego Serca.

(391) Jacek
2014-12-10 - 23:51

Proszę o modlitwę aby Pan Bog
obdarzył całą moją rodzinę i mnie
łaskami o ktore go błagam aby pomogł
nam w bardzo trudnych sprawach.