Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
6 + 1=

(1243)
(353) Katarzyna
2014-09-11 - 17:44

Serdecznie proszę o modlitwę aby Bóg oddalił od mojej rodziny wszystko co złe i zachował nas w dobrym zdrowiu, w miłości, w zgodzie i szacunku. Proszę o modlitwę w intencji przemiany mojego życia rodzinnego na lepsze, o stabilizację i spokój ducha, o uzdrowienie relacji z Ryszardem i mamą, nawrócenie Ryszarda oraz wyrwanie raz na zawsze mojego taty z nałogu alkoholowego. Aby nasze relacje były dobre, życzliwe, aby nasza rodzina była stabilna, zgodna, kochająca się, bezpieczna, wesoła i aby zamieszkał w niej Pan Jezus.

(352) Katarzyna
2014-09-11 - 17:43

Serdecznie proszę o modlitwę żeby Bóg postawił na mojej drodze człowieka, który mnie pokocha i którego ja pokocham, który będzie opiekuńczy, wierny, uczciwy, na którego będę mogła liczyć w każdej sytuacji i który będzie mnie szanował oraz z którym będę mogła zbudować przyszłość na Bożym fundamencie. Aby Bóg dał mi siłę, żebym była w stanie przezwyciężyć uczucie samotności i zaufać Mu bezgranicznie. Aby obdarzył mnie pokojem serca. Gorąco proszę o modlitwę za łaskę miłości i przyjaźni dla mnie. Proszę również o modlitwę za pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji w pracy, aby ułożyła się po mojej myśli, żeby nikt nie przeniósł mnie w inne miejsce.

(351) Damian
2014-09-11 - 00:10

Damian Proszę o Modlitwę za mnie,abym Chodził systematycznie i Bez problemów codzienie do szkoły policealnej do Medyka w koninie na kierunku Technik Masazysta,Abym się uczył systematycznie,Abym miał Dobre oceny,Abym spotkał w Szkole Policealnej w Mdyku w konine na moim Kierunku Technik Maszazysta lub Na innym Kierunku albo w szkole Dobrom i idealną dla mnie Dziewczynę ( Kobiętą) Która Będzie moja przyszłom żoną,Abym Był zawszę wyspany do szkoły,Abym wstawał Bez problemów.

Bóg zapłać.
Z Góry dziękuje.


(350) Grazyna
2014-09-07 - 01:57

Goraco prosze o modlitwe wstawiennicza w moich intencjach
- o otrzymanie dofinansowania do emerytury (gwarantowanej częsci) gdyz to umozliwi mi przezycie i osiedlenie sie w Anglii oraz pomoc bezrobotnej córce.
- o nawrócenie corki,
- o zdrowie dla mnie i dla córki
Bóg zaplac za modlitwę

(349) Magdalena
2014-09-06 - 00:00

O łaskę zdrowia dla Malwiny i Dominiki, również emocjonalnego.

(348) Tomasz
2014-08-29 - 16:11

O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza.
O nawrócenie Laury i Dariusza. O miłość w rodzinie.


(347) gabrysia
2014-08-26 - 00:04

o łaskę uwolnienia od kłopotów finansowych

(346) matka
2014-08-19 - 11:34

Za wstawiennictwem św. Franciszka, Moniki i Augustyna błagam Cie Panie Jezu usłysz mój głos i moje wołanie - ulituj się nad moim synem i uwolnij go od nałogu, braku nadziei, zniechęcenia, lenistwa i duchowej oziębłości i złego towarzystwa. Niech te utrapienia, łzy i beznadzieja się już skończą. Panie Jezu daj mu siłę by powrócił do Kościoła, sakramentów by zmienił swoje życie. Na jego twarzy powrócił uśmiech, radość i pokój. Ożyw o Dobry Boże to wszystko bo martwe, daj mu nowe szanse i możliwości, wiarę że wszystko przed nim. Pomóż mu dokończyć rozpoczęte sprawy i chęć do nauki.Przetnij wszystkie złe relacje, które dostarczają mu używki. Postaw prawych i wartościowych rówieśników i ludzi którzy pomogą mu wyjść z tych ciemności. W Twoim sercu go skrywam i zawierzam na wieki. Ufam Tobie

(345) Danuta
2014-08-16 - 01:31

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od lęków, nerwicy i depresji. Proszę również o modlitwę w intencji Błogosławieństwa Bożego dla mojej najbliższej rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.

(344) Magdalena
2014-08-08 - 21:58

Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego, kochającego męża i urodzenia dziecka.