Intencje Modlitewne

Jeśli potrzebujesz modlitwy to jest to miejsce, w którym możesz o nią poprosić lub za nią podziękować. Intencje nam powierzane omadla diakonia modlitwy. Jeśli pragniesz dołączyć się do modlitwy to także możesz w każdej chwili przejrzeć listę i pomodlić się w tych intencjach. Raz w miesiącu w zamieszczanych tu intencjach odprawiana jest Eucharystia.
(Wszystkie intencje dostępne są poniżej formularza)

 Imię (może być fikcyjne) *
 Email (może być fikcyjny) *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
2 + 7=

(1188)
(218) ANNA
2013-06-11 - 14:16

O upragnioną ciążę i urodzenie zdrowego dziecka.

(217) wołająca o pomoc
2013-06-05 - 22:37

boże proszę cię o siły w uporaniu sie z kłopotów, o zdrowie dla mnie abym nie poddała sie, o walkę .....

(216) Joasia
2013-06-04 - 17:31

Proszę o łaskę wiecznej wiary w Boga dla mnie Joanny i Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę na zawsze dla mnie Joanny i mojej rodziny i żeby Bóg wysłuchał moich modlitw.Serdeczne Bóg zapłać!Niech Bóg zawsze błogosławi każdemu kto zechce modlić się za mnie a ja również zapewniam o modlitwie za potrzebujących!

(215) Ania
2013-06-03 - 18:10

Proszę o modlitwę w intencji Pana Piotra Sznury, sparaliżowanego od ponad roku, chorego na „zespół zamknięcia”. Proszę o powrót do zdrowia dla niego, dużo sił i pogody ducha na co dzień. Proszę o dużo sił i mocy dla jego Żony i dzieci oraz żeby akcja „Razem dla Piotra” przynosiła coraz większe owoce dobra. Serdecznie dziękuję.

(214) Joanna
2013-06-01 - 00:50

Bardzo proszę o modlitwę o cud pojednania między mną a moimi przyjaciółmi Jolą i Zbyszkiem o uzdrowienie naszych relacji o odzyskanie ich zaufania.
Joanna


(213) Sandra
2013-05-30 - 01:12

Panie Jezu, oczyść mnie z niesłusznego poczucia winy, jakie w sobie noszę. Daj mi możliwość szczerej rozmowy z mamą i wyrażenia swoich uczuć. Scal, zintegruj mnie i moje życie. Ofiaruję Ci całą moją naukę i pracę. Proszę Cię o Ducha Św. Zniszcz wszystko zło, które we mnie tkwi, uświadom mi mój grzech. Ulecz źródła mojej złości. Panie, daj mi dar zrozumienia samej siebie i mego życia. Pobłogosław relację z siostrą i mamą, pozwól mi je mocniej kochać. Ulecz moją niewiarę i zwątpienie. Natchnij Duchem Św. mojego tatę, mamę i siostrę, aby "otworzyły im się oczy" . Panie, nie daj mi już błądzić, daj mi poznać moją tożsamość i drogę, którą dla mnie przeznaczyłeś. Panie, ulecz we mnie fascynacje i fałszywe pragnienia świata i rzeczy prowadzących do grzechy, udziel mi darów Ducha Św. Ulecz z fascynacji erotyką. Daj poznać przyczyny grzechu nieczystości, uwolnij mnie od tego grzechu. Uwolnij od niszczącego wpływu słów mojej mamy: "Twoje dzieci będą przeklinać dzień, w którym się urodziły".

(212) mirka
2013-05-29 - 21:23

proszę o modlitwę o opamiętanie i łaskę przemiany dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o cierpliwość i wytrwanie w dobrym

(211) Anna
2013-05-28 - 21:55

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania i odbudowania małżeństwa Anny i Lechosława, aby mąż wycofał pozew rozwodowy, o uzdrowienie naszych relacji, aby mąż chciał ratować nasze małżeństwo o nawrócenie na drogę wiary mojego męża o wyzwolenie go z nałogu alkoholu o przemianę jego serca w miłość. Panie Boże scal nasze małżeństwo i obdarz nas darem macierzyństwa. Boże pomóż nam

(210) ......
2013-05-25 - 19:37

"Trzymając się przepisów i nie biorąc pod uwagę intencji i dobrej woli wiernych, księża stają się kontrolerami wiary, zamiast ułatwiać wiarę ludzi"- powiedział papież Franciszek.
Proszę o miłosierne serce dla kapłanów.

(209) X
2013-05-25 - 00:47

Proszę za pewnych ludzi o opamiętanie dla nich, aby zrozumieli jak wielką krzywdę mi wyrządzili, o światło Ducha Świętego dla nich, Miłosierny Jezu Ty wiesz wszystko i możesz wszystko. Amen. Matko Boża Wspomożycielko wiernych módl się za nami.