Grudniowy Kurs Nowe Życie z Bogiem

W naszej rzeszowskiej parafii w dniach 7–9 grudnia odbył się Kurs No

we Życie z Bogiem, którego organizatorami są misjonarze saletyni oraz Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji.
Poprzez kurs uczestnicy mogli doświadczyć osobistego spotkania z Panem, a zarazem żywo odpowiedzieć na głoszenie Dobrej Nowiny.
Oto jak na temat tego przeżycia wypowiedzieli się oni sami:

Czas spędzony na Kursie Nowe Życie bardziej otworzył moje serce na Boga. Bóg pokazał mi moje wnętrze, stanąłem w prawdzie przed Nim. Ten wspaniały czas ze Słowem Bożym, ludźmi, którzy podobnie jak ja szukają Boga, przemienił mnie, dodał mi odwagi i siły do podejmowania wyzwań, jakie czekają mnie w życiu.
Adam

Kurs uspokoił moje serce. Był ukojeniem dla mojej poszarpanej życiem duszy.
Jadzia

Kurs dał mi oczyszczenie. Oczyszczenie z grzechu, bólu, zranienia, ale dał mi też poczucie, że nie jestem sama. Zawsze towarzyszy mi mój Pan.
Uczestniczka

Ten kurs to nadzieja na nowe życie z Chrystusem. Kiedy w życiu wszystko runie, On jeden jest stały! Jest skałą, na której nasze kroki nie zachwieją się pomimo burz i utrapień ziemskich. Każdego dnia zapraszaj Pana i oddawaj Mu życie! Dziękuję!!!
Uczestniczka

Od kilku lat moja wiara jest bardziej z przyzwyczajenia. Modlę się, ale jakbym wypowiadała tylko formułkę, brak mi skupienia. Po tych 3 dniach mam wrażenie, że w końcu coś we mnie pękło i teraz dużo się w moim życiu zmieni. Dziękuję!
Uczestniczka

Przez trudną sytuację w rodzinie cały czas poszukiwałam wzorca mężczyzny z powodu braku ojca. Nie sądziłam, że odpowiedź cały czas była tak blisko mnie. Mój najwspanialszy Tata to Pan Bóg. Zrozumiałam to na kursie.
Uczestniczka

Kolejny taki kurs odbędzie się w parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie 22–24
marca 2019 roku. Już dziś możesz zapisać się za pomocą tego formularza!