Eucharystia i pożegnanie ks. Jacka G. MS

W środę, 30 czerwca zakończyliśmy kolejny rok formacyjny naszych wspólnot. Podczas Eucharystii dziękowaliśmy Panu Bogu za wszystko, co zdziałał w naszych wspólnotach i w życiu każdego z nas w ciągu ostatniego roku.

Tradycyjnie po Eucharystii spotkaliśmy się na uroczystej agapie, będącej jednocześnie okazją, by pożegnać naszego pasterza – ks. Jacka Gorzelanego MS, którego Pan posyła do Dębowca, aby jako socjusz opiekował się nowicjuszami w nowicjacie – życzymy, aby Pan Bóg hojnie księdzu błogosławił! Niespodzianką przygotowaną dla księdza była prezentacja multimedialna pt. „To był prawdziwy szał!”, dzięki której przypomnieliśmy sobie wspólnie przeżyte chwile, a jej oglądanie dostarczyło wszystkim wielu radości. Nie obyło się również bez pożegnalnego wiersza, kwiatów i słodyczy – na „otarcie łez”.