Czuję się kochana i szczęśliwa.

Pragnę podzielić się radością z uczestnictwa w kursie Nowe Życie z Bogiem. Było to dla mnie wspaniałe doświadczenie duchowe i okazja, aby zbliżyć się do Boga.

Osoby prowadzące kurs w profesjonalny i rzeczowy sposób przybliżały nam duchowe prawdy poprzez czytanie Pisma Świętego, modlitwę, rozmowy, śpiew i katechezę. Dzieliły się z nami także osobistymi doświadczeniami swojego zbliżenia się do wiary i Boga.

Chcę i ja podzielić się moim świadectwem. W ostatnim dniu kursu, po mszy świętej, na modlitwie zaczęłam płakać. Te łzy przyszły do mnie z łaską oczyszczenia, po której ogarnęła mnie niezwykła radość i ulga, jakby mi kamień spadł z serca. Następnie przyszedł pokój, poczułam wielką miłość w sercu i pragnienie dzielenia się tą miłością z bliźnimi.

Teraz, po kursie, czuję się kochana i szczęśliwa. Jestem bardzo wdzięczna mojej koleżance Danucie, że zapisała mnie na ten kurs. (Danusia również została w trakcie kursu uzdrowiona z lęku. Chwała Panu!)

Dziś wiem, że nie jestem sama. Zawierzyłam Panu swoje życie, dom, rodzinę i zaprosiłam Go do mojego serca na zawsze. Teraz całym sercem proszę Jezusa, aby to On się wszystkim zajął. Jezu ufam Tobie!

Bóg zapłać!

Cecylia