19-22 VII 2018 r. – Kurs Biblijna Historia Zbawienia dla II wspólnoty

W lipcu bieżącego roku połączone wspólnoty: rzeszowska („II” i kilka osób z „I”) i krakowska wraz ze swoimi Pasterzami – Ks. Franciszkiem MS i Ks. Wojciechem MS wzięły udział w Kursie Biblijna Historia Zbawienia. Kurs odbył się w Niechobrzu, a w ekipie posługiwali: Ks. Jacek MS, Basia, Wanda i Jagoda z Mrągowa oraz Magda z Rzeszowa.

Prowadzący kurs przybliżyli nam wydarzenia biblijne – od stworzenia świata aż do powtórnego przyjścia Pana Jezusa i pokazali działanie Pana Boga w dziejach ludzkości. Mogliśmy przyjrzeć się historii własnego życia w świetle Słowa Bożego, w świetle historii zbawiania i zobaczyć, że Pan Bóg działa we wszystkim, co nam się wydarza – w tym, co dobre i piękne i w tym, co trudne, bolesne.

Chwała Panu za ten czas, za owoce, jakich mogliśmy doświadczyć już w trakcie trwania kursu oraz te, które jeszcze się „zrodzą”. Chwała Panu w Prowadzących kurs – tych, którzy zgodzili się być narzędziami w rękach Pana Boga i dzielili się z nami swoim doświadczeniem wiary, w naszych Pasterzach i we wszystkich uczestniczących w formacji!